.: kim jesteśmy

.: nasze miejsce

.: program

.: zarząd

.: członkinie

.: działalność

.: wydarzenia

.: piszą o nas

.: galeria

.: kontakt


Aktualności - archiwum 2010


Grudzień 2010
16 grudnia 2010 roku, w bajkowo zimowej scenerii i dzięki gościnności Kasi Lubeckiej, odbyła się nasza "soroptimistyczna" Wigilia. Jak zwykle wszystkie Siostry spisały sie na medal (to, że wszystkie wyglądały przepięknie jest oczywiste), ale za to potrawy jakie każda z Sióstr przygotowała zasłużyły na szczególne odnotowanie: ryba po grecku Loni - poezja, śledzie Krysi - bajka, kapusta z grzybami Aureli - wspaniała, barszcz i paszteciki Kasi - rewelacja, makówki Aliny - ekstra, rogaliki Ani - boskie, sałatka Eli - fantastyczna, pierożki Gosi - niezapomniane. Lecz nie te wszytkie pyszności były ważne, ale cudowna, ciepła i serdeczna atmosfera tego przedświątecznego spotkania. I szczere, prawdziwe, wzajemne życzenia.

Grudzień 2010
W dniach 3-5 grudnia 2010 nasz Kub uczestniczył w Bożonarodzeniowym Jarmarku w Tychach. Podobnie, jak juz od trzech lat, sprzedawałysmy - najczęściej własnej roboty - świąteczne ozdoby, kartki i słodycze, z przeznaczeniem na cele charytatywne.

Pażdziernik 2010
Stało się. Mamy nowy Zarząd na kolejną 2-letnią kadencję.Ustępującemu Zarządowi bardzo dziękujemy za wszystkie dokonania i zrealizowane projekty.
Nowemu Zarządowi życzymy udanych projektów, wiele wytrwałości i cierpliwości.Obiecujemy, że będziemy Was wspierać we wszystkich przedsięwzięciach.

Bieżący rok